odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

Dalibor Petrovic wrote:
frenki wrote:Hebote billi3, ti zapeo za taj Murter! Pa tko te tjera da tu ljetuješ, što ne odeš na neko krstarenje, concordiu, naprimjer? :wc

Hahaha... svaka čast frenki, nasmijao si me do suza...
Ma nisam nešto siguran da billi3 uopće ljetuje na Murteru, nekako mi se čini da je tamo duže nego li traje ljeto :kul
E vidiš Dalibore billi 3 ljetuje u Murteru a ne na Murteru.I plaćao je cijenu i za ženu svoju i dvoje djece punu.Nije imao mogučnost kao ti da naštima sindikatu u kojem mu je žena član da ima povlaštenu cijenu kao što si ti svojoj.Poklopi se ušima kao slon kad se stidi.I ne filozofiraj a moralu da i ne govoriš.A tast i ostala ženina rodbina?????? Ne traži vraga jer te on sam nađe kad najmanje očekuješ :D
billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

Andre Lenk wrote:bili3 upozorenje zbog neprimjerenih postova

upite o poslovanju ili neposlovanju tvrtke Reflektor uputite putem kontakata na

http://www.reflektor.hr
? ? ? ? ? ? ?
billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

Dalibor Petrovic wrote:
frenki wrote:Hebote billi3, ti zapeo za taj Murter! Pa tko te tjera da tu ljetuješ, što ne odeš na neko krstarenje, concordiu, naprimjer? :wc

Hahaha... svaka čast frenki, nasmijao si me do suza...
Ma nisam nešto siguran da billi3 uopće ljetuje na Murteru, nekako mi se čini da je tamo duže nego li traje ljeto :kul
Frenki ja sam samo napisao istinu.A ti ako si član podružnice koja je suvlasnik odmarališta trebao si moj post malo bolje pročitati.A drago mi je što si Dalibora nasmijao :kul možda će on ovu cigaru na kraju do kraja popušiti.
billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

Andre Lenk wrote:bili3 upozorenje zbog neprimjerenih postova

upite o poslovanju ili neposlovanju tvrtke Reflektor uputite putem kontakata na

http://www.reflektor.hr
? ? ? ? ? ? ? ? ? ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ? ? ? ? ?
billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

Dalibor Petrovic wrote:
frenki wrote:Hebote billi3, ti zapeo za taj Murter! Pa tko te tjera da tu ljetuješ, što ne odeš na neko krstarenje, concordiu, naprimjer? :wc

Hahaha... svaka čast frenki, nasmijao si me do suza...
Ma nisam nešto siguran da billi3 uopće ljetuje na Murteru, nekako mi se čini da je tamo duže nego li traje ljeto :kul
Kad stigneš odgovori mi :kul napisao samfrenkijunda mi je drago što te nasmijao a da ćeš možda ti ovu cigaru popušiti do kraja,licemjeru. Zovi administratora :lol:
billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

varaždinec wrote:
frenki wrote:Hebote billi3, ti zapeo za taj Murter! Pa tko te tjera da tu ljetuješ, što ne odeš na neko krstarenje, concordiu, naprimjer? :wc
Baš šteta da se ovdje ne može lajkati ko na fejsu :beer
:roll:
Ante Brletic
Član SSH
Posts: 952
Joined: 08 Feb 2010, 20:20
Location: Stari Mikanovci

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by Ante Brletic »

billi3....daj se stari skuliraj.....zašto si tako bijesan !
Pa nitko nas ne tjera da ljetujemo u sindikalnim odmaralištima, za svoju lovu ljetuješ gdje god hoćeš ! ;)
Ako ne treba jesti u dva ujutro...čemu onda svijetlo u hladnjaku ???
Dalibor Petrovic
Moderator
Posts: 888
Joined: 03 Feb 2010, 22:51
Location: Bjelovar / Zagreb
Contact:

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by Dalibor Petrovic »

billi3 wrote: Kad stigneš odgovori mi :kul napisao samfrenkijunda mi je drago što te nasmijao a da ćeš možda ti ovu cigaru popušiti do kraja,licemjeru. Zovi administratora :lol:
I ja tebe volim billi3 :D
Ako se boriš - možda ćeš izgubiti. Ako se predaš - sigurno si izgubio!
frenki
Član SSH
Posts: 432
Joined: 14 Feb 2010, 05:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by frenki »

Poštovani kolega billi3, nisam iz podružnice koja ima suvlasništvo na Murteru, niti sam ikada ljetovao u našem odmaralištu. Ne zato što mi se tamo ne sviđa, već su okolnosti drugačije. A prozivati nekoga da ljetuje sa familijom je krajne neozbiljno, pa bože moj,ako ljudi plate, nek ljetuju! Dapače,bitna je popunjenost.
billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

frenki wrote:Poštovani kolega billi3, nisam iz podružnice koja ima suvlasništvo na Murteru, niti sam ikada ljetovao u našem odmaralištu. Ne zato što mi se tamo ne sviđa, već su okolnosti drugačije. A prozivati nekoga da ljetuje sa familijom je krajne neozbiljno, pa bože moj,ako ljudi plate, nek ljetuju! Dapače,bitna je popunjenost.
Frenki bravo jer si u pravu. Ja sam započeo ovu temu u nadi da će se riješiti problemi glede kuhinje. Ni ja nisam član podružnice koja je suvlasnik,ali sam obožavao i cijelu godinu živio i radovao se dolasku u Murter.A većina me je razapela kao Isusa.I nije me briga.I Žao muz mnoge i je što sam I Daliboru onako odgovorio,ali da ga je briga za odmaralištem mogao je napisati jeo sam i ja tamo i sve je bilo ok i bili su mi i žena i dijete i ostala rodbina. I nije im smetala podgrijana hrana i svi ti nedostatci.I hvala Bogu nisu nzavršili na hitnoj. Hvala Bogu ilio bilo mkome drugom što je reflektor i stvoren. Sačuvao je ono što mnogi drugi nisu uspjeli.Malo sam njuškao i sve to je sačuvano u zadnjih pet šest godina zahvaljujuči jednom povjereniku koji se izdigao iznad osobnih interesa. Glede kruzera da ti još napišem.Krstarenje za dvije osobe od osam dana je jeftinije nego ljetovanje u u odmaralištu za 8 dana. a za članovbe skuplje 400 kuna.U cijenu je uračunat puni pansion uporaba bazena jednom na dan masaža.
billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

Ante Brletic wrote:billi3....daj se stari skuliraj.....zašto si tako bijesan !
Pa nitko nas ne tjera da ljetujemo u sindikalnim odmaralištima, za svoju lovu ljetuješ gdje god hoćeš ! ;)
Bijesan nisam. Nadao sam se da ćemo otvoriti temu ili započeti konstruktivnu raspravu glede odmsarališta i hrane.Nitko to nije spomenuo.U pravu si za ljetovanje. A očigledno je da ne znaš koliko strojovođa ljetuje u privatnom aranžmanu....murterini slave naše kuvare :D jer zbog njih u otišli od nas.
billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

Dalibor Petrovic wrote:
billi3 wrote: Kad stigneš odgovori mi :kul napisao samfrenkijunda mi je drago što te nasmijao a da ćeš možda ti ovu cigaru popušiti do kraja,licemjeru. Zovi administratora :lol:
I ja tebe volim billi3 :D[/
Mislio sam ti odgovoriti ali tvoj odgovor je dovoljan odgovor. I nemoj odgovarati ništa više da ne bi ljubav dobila pravi sjaj.
Dalibor Petrovic
Moderator
Posts: 888
Joined: 03 Feb 2010, 22:51
Location: Bjelovar / Zagreb
Contact:

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by Dalibor Petrovic »

billi3 wrote: E vidiš Dalibore billi 3 ljetuje u Murteru a ne na Murteru.I plaćao je cijenu i za ženu svoju i dvoje djece punu.Nije imao mogučnost kao ti da naštima sindikatu u kojem mu je žena član da ima povlaštenu cijenu kao što si ti svojoj.Poklopi se ušima kao slon kad se stidi.I ne filozofiraj a moralu da i ne govoriš.A tast i ostala ženina rodbina?????? Ne traži vraga jer te on sam nađe kad najmanje očekuješ :D
Joooj, kako li sam previdio ovaj post... A baš ovakve volim :skok

Dakle, dragi moj billi3, kao prvo uopće se nisam imao namjeru nadmudrivati se ili demantirati tvoje postove, a niti kuharicu braniti... Naprosto mi je bio smiješan frenkijev komentar... Ne znam čime te moja reakcija toliko povrijedila pa si odreagirao tako kako jesi - ali dobro, što je tu je. Pa, kad si si već dao truda, red je da ti i odgovorim - po redu, dakako.
E vidiš Dalibore billi 3 ljetuje u Murteru a ne na Murteru.
E pa nećemo sad, valjda, i o pismenosti. Pa to tebi, kao što se bar iz tvojih postova da vidjeti, i nije baš neka vrlina ;)
E vidiš Dalibore billi 3 ljetuje u Murteru a ne na Murteru.I plaćao je cijenu i za ženu svoju i dvoje djece punu.Nije imao mogučnost kao ti da naštima sindikatu u kojem mu je žena član da ima povlaštenu cijenu kao što si ti svojoj.
No, izgleda, da pored pismenosti pomalo ratuješ i sa čitanjem. Da si, naime, pročitao cjenik Odmarališta, mogao si primjetiti da članovi obitelji - supružnici od članova sindikata - plaćaju povlaštenu cijenu i to istu kao i član sindikata. A to je prošle godine bilo 150 kn. Pa, eto, ako si i ti član sindikata, bez obzira dolazio iz podružnice koja je suvlasnik ili ne, platio si 150 kn po danu i za sebe i za cijenjenu ti suprugu, jednako kako sam platio i ja i svi ostali članovi...
A što se pak tiče sindikata u kojem je moja supruga član (Sindikat hrvatskih učitelja) točno je da su imali ugovor sa Odmaralištem o povlaštenoj cijeni koja je iznosila 190 kn po osobi ili ti - 5% popusta na cijenu za vanjske korisnike. Mislim da bi ti Uprava Odmarališta bila zahvalna kada bi i ti dogovorio za neku drugu organizaciju, recimo sindikat svoje cijenjene supruge, isti grupni aranžman (dali bi oni i 10% popusta) - naprosto zato da se popune kapaciteti koji su ostali prazni nakon što su članovi SSH sa svojim obiteljima (dakle i ti) rezervirali termine. Time bi, eto, i ti mogao doprinijeti kako bi se Odmaralište još više popuinilo, povećao prihod, podigla razina usluge i - možda - popravila hrana kad te već ona toliko razjarila.
Poklopi se ušima kao slon kad se stidi.I ne filozofiraj a moralu da i ne govoriš.A tast i ostala ženina rodbina?????? Ne traži vraga jer te on sam nađe kad najmanje očekuješ
Pa kad već spominješ moga tasta, morat ću te ipak trunčicu ispraviti. Naime, on već devetnaest punih godina ljetuje u Križevcima na Helenskom putu. Ne samo da ljetuje tamo, nego i zimuje, ali provodi i proljeća i jeseni. Ne mrda čovjek od tamo, nećeš vjerovati, već devetnaest godina. Naprosto mu se sviđa tamo, na groblju, u miru i tišini, gdje ga nitko ne dira... Kad je otišao tamo, nije ni znao da će mu kći upoznati i potom se udati za nekog strojovođu, k tome još i sindikalca, te da će njegov mir sporadnično narušavati tek pokoji primitivac obračunavajući mu se sa zetom kojeg nikad nije ni vidio na način da vadi njegove kosti iz groba koje tamo, kako rekoh, u miru leže više od devetnaest godina...

A ostala ženina rodbina - sestra, šogor i njihova kći, hvala na pitanju, živa je i zdrava (osim punice, koja je već tri godine adresirana također na Helenskom putu). I, kako si i napisao, uistinu već tri godine ljetuju u našemu Odmaralištu, sram ih i stid bilo. Osim što ih je pretprošle godine jedan naš kolega koji je bio u kućici do njih, ne znajući da su mi rodbina, zdušno zadnjih pet dana, uvjeravao kako sam ja lopov koji ima dva automobila (audi 6 i peugeot 407) te da sam bez kredita napravio kuću od 250 m2 u centru Bjelovara, ostalih neugodnosti nisu imali... I lijepo im je tamo (mogu ti dati i mail adresu da ih kontaktiraš) iako su plaćali punu cijenu od 200 kn po danu, o čemu - dakako - postoje dokumenti.
Ne traži vraga jer te on sam nađe kad najmanje očekuješ
Uistinu lijep savijet, hvala ti na njemu. No, ne lezi vraže, moram ti skrenuti pozornost na jednu malu i ni malo bezazlenu činjenicu... U ovom tvom postu izrekao si nekoliko krupnih laži (a neke čak graniče i s dobrim ukusom najokorjelijih primitivaca), i najmanje jednu klevetu, što je sasvim dovoljno kako bi smo ti i ja mogli malo porazgovarati u nazočnosti još četiri osobe - tvog i mog odvjetnika, sudca i njegova zapisničara.

Iako se bavim poslom zbog kojeg jesam i trebam biti podložan kritikama, ne mogu i neću dopustiti da se mene i - što je još bitnije - meni bliske ljude blati zbog nečijih frustracija, pa makar ta frustracija bila izazvana grahom, juhom, šniclom ili čim već.

Lijep pozdrav, billi 3!
Ako se boriš - možda ćeš izgubiti. Ako se predaš - sigurno si izgubio!
Ante Brletic
Član SSH
Posts: 952
Joined: 08 Feb 2010, 20:20
Location: Stari Mikanovci

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by Ante Brletic »

Dalibor Petrovic wrote:............pa makar ta frustracija bila izazvana grahom, juhom, šniclom ili čim već.
Pa rižom brate....rižom je čovjek isfrustriran.....a i ko nebi...potpuno ga razumijem ! :lol:

Ja se isto razbijesnim kad mi žena servira rižu....a ja zaradio za šniclu :lol: :beer
Ako ne treba jesti u dva ujutro...čemu onda svijetlo u hladnjaku ???
Sinisa Isek
Član SSH
Posts: 239
Joined: 09 Dec 2010, 00:04

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by Sinisa Isek »

Gospodo draga (ako se mogu tako izraziti), izuzetno mi je drago da je netko otvorio ovu temu, jer svi stalno nešto prigovaraju u svezi našeg
odmarališta, no nitko ništa javno. Tako da smo sad dobili priliku da se ovdje svi zajedno lijepo dopisujemo i nadmudrivamo.

Pošto sam s preuzimanjem mandata od bivšeg povjerenika postao i predstavnik suvlasnika iz podružnice Sisak, tako sam i malo više upoznat
problematikom istog. Kako sam i pisao u svojoj temi o Murteru tamo imamo sudski spor, otvara se još jedan i još puno drugih problema ( a s kojim su
upoznati suvlasnici preko svojih predstavnika-povjerenika).

No međutim mene najviše zanima kako se sad poteglo pitanje kuharice (kuvarice), a sezona nam je odavno završila i bilo je vremena cijelu jesen i zimu
da se eventualno nešto promijeni.
Tim više je zanimljivo jer na sjednici upravnog odbora Murtera i sam sam potegnuo pitanje kuharice, jer sam dobio prigovor našeg stalnog zaposlenog člana
osoblja u Murteru, te sam našao shodno da kao predstavnik suvlasnika pitam i ostale što misle o tome. O rezultatima rasprave čitat ćete iz izvještaja iste.

Pa bili3, gdje si bio sve ovo vrijeme, pa da zajedno prigovorimo?

Kako je ovo demokratsko društvo i većina odlučuje o ishodu, tako je i to riješeno.

Da ne bi bilo zabune, u našem odmaralištu ne ljetujem sa svojom obitelji niti dovodim članove svoje obitelji ( niti šire, niti uže).
Ne zbog smještaja i hrane, nego zbog male djece koju imam, te im moram omogućiti crtić prije spavanja, sok iz frižidera(u bilo koje doba), i sve ostale
tričarije koje mala djeca imaju (jer sam ih tako naučio). Pa prema tome ljetujem privatno, što me više košta, i žena mora kuhati, i plača se u kešu, a ne
kao odmaralište na rate. Svaki put kad sam bio tamo (zatvaranje sezone, ili nogomet), a bilo je po par dana, meni je bilo dobro.
Znači "koliko para, toliko muzike", tko se ne može naviknuti na takav smještaj, neka ni ne ide.
Ako izgubiš čast,izgubio si sve!
Post Reply