radosti OVV-a

Rasprava o održavanju vučnih vozila u Hrvatskoj
garlic
Član SSH
Posts: 406
Joined: 18 Feb 2010, 20:14
Location: Zagreb

Re: radosti OVV-a

Unread post by garlic »

Tomić wrote:A tako je to...a meni se par puta znalo desit da se dva kraca kraja lok serije 2132 320 pa nadalje nisu mogle skopcat jer su odbojnici predugi :kul
To je sasvim drugi problem a mozemo reci da su odbojnici predugi ili je kvacilo prekratko. Nisi ti mene razumio. Usica kvacila "U" fino dosegne do kuke ali ne moze uci u kuku. I meni je to bilo cudno jer radim manevru cijeli zivot i nesto takvog nikad se prije nije dogodilo.
Tomić
Član SSH
Posts: 142
Joined: 08 Feb 2012, 15:02

Re: radosti OVV-a

Unread post by Tomić »

garlic wrote:
Tomić wrote:A tako je to...a meni se par puta znalo desit da se dva kraca kraja lok serije 2132 320 pa nadalje nisu mogle skopcat jer su odbojnici predugi :kul
To je sasvim drugi problem a mozemo reci da su odbojnici predugi ili je kvacilo prekratko. Nisi ti mene razumio. Usica kvacila "U" fino dosegne do kuke ali ne moze uci u kuku. I meni je to bilo cudno jer radim manevru cijeli zivot i nesto takvog nikad se prije nije dogodilo.
ma sve kontam :kul2
garlic
Član SSH
Posts: 406
Joined: 18 Feb 2010, 20:14
Location: Zagreb

Re: radosti OVV-a

Unread post by garlic »

Ovako izgleda kuka za koju mnogi strojovodje ni ne znaju :lol:
Vidite da je prilicno usko "grlo" kud treba proci usica kvacila. Ako je to ona deblja verzija kvacila onda ne cudi da nekad i negdje zapne kod nabacivanja.

Image
2041024
Član SSH
Posts: 197
Joined: 03 Feb 2010, 12:18

Re: radosti OVV-a

Unread post by 2041024 »

Andre Lenk wrote:
Rašo wrote:možemo odmah napraviti dnevni pa i zamjenuti kočne papuče ako treba
nema papuča u PP... :beer


Nema nažalost u PP ničega, evo danas u Zgb nemaju faking jebeno visokotlačno crijevo, a zašto bi to oni morali imati. Očito da poljoopskrbina nabava dijelova za putnički prijevoz je totalno zaštekala i ništa više ne dostavlja tako da ćemo se voziti još malo i bez motora kao u doba "FREDA KREMENKA", a otvore u podu hvala Bogu imamo!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Andre Lenk
Site Admin
Posts: 1448
Joined: 20 Jan 2010, 20:47

Re: radosti OVV-a

Unread post by Andre Lenk »

aj nemoj cjepidlačiti... došo si s mercedesom u zastavin servis i tražiš originalni dio za mečku...
Etno kuća
Tipična kuća sa isključenom strujom,vodom i telefonom zbog neplaćenih računa.
Prle Kc
Član SSH
Posts: 329
Joined: 02 Mar 2011, 13:14

Re: radosti OVV-a

Unread post by Prle Kc »

dana 12.02. u večernjim satima dobio sam lok 1141-031 prva vožnja nakon srednjeg popravka. na lok nema lokot, inventar nije kompletan, lok u kabini A puše desna vrata motornog prostora i zbog toga se čuje buka iz istog, puše iza leđa strojovođe kroz perforirani lim iznad vrata, kad se uključi kompresor vibracije poda su takve da trnu noge zbog toga. SP je radilo OVV. tražio sam u povratku da se lok izbaci iz prometa kolega koji je došao na smjenu je obavijestio strojnog dispečera, ali je ovaj zaključio da je lok dobra isto kao i kolega koji je njemu došao na smjenu. na kraju je jedini problem ispao PRLOG. ispričavam se svima što sam se borio da imamo kvalitetna vozila na kojima nam zdravlje neče biti ugroženo!!! budite bez brige neću više ZBOG VIŠIH INTERESA. PS. napominjem lok mi je izvežena iz depoa u RK pet minuta prije nego što sam tamo došao sa drugom lok.
yamaha
Član SSH
Posts: 162
Joined: 10 Feb 2010, 14:07

Re: radosti OVV-a

Unread post by yamaha »

Pa, zašto si ju preuzeo i vozio bez inventara!?! Mili moj, ugrožavaš sigurnost prometa!!
Prle Kc
Član SSH
Posts: 329
Joined: 02 Mar 2011, 13:14

Re: radosti OVV-a

Unread post by Prle Kc »

e, da su te učili u školi sva slova onda bi pročitao da je lok primljena na kolodvoru, a u inventar spada i pribor za čiščenje kojeg nije bilo u kutiji za alat.
Ante Brletic
Član SSH
Posts: 952
Joined: 08 Feb 2010, 20:20
Location: Stari Mikanovci

Re: radosti OVV-a

Unread post by Ante Brletic »

Prle...revolucionar :lol:

U najmanju ruku je tragično, da je NETKO preuzeo tu lok, a da nije išao na probu. Jer da je išla lok na probu vjerovatno to i ne bi prošlo, a Prle se ne bi tresao kao vibrator .
Žalosno je to sve što nam se dešava...no moram se ( čudo... :lol: ) složiti sa kolegom Prlogom !
Ako ne treba jesti u dva ujutro...čemu onda svijetlo u hladnjaku ???
Prle Kc
Član SSH
Posts: 329
Joined: 02 Mar 2011, 13:14

Re: radosti OVV-a

Unread post by Prle Kc »

o bila, bila na probi, a preuzeo je instruktor carga, ali čovjek valjda ima već tak debelu kožu da ne osjeti kad puše ili vibrira! i samo radi usporedbe nekoliko dana ranije iz gredelja izašla 1141-226 lok fantazija!
Ante Brletic
Član SSH
Posts: 952
Joined: 08 Feb 2010, 20:20
Location: Stari Mikanovci

Re: radosti OVV-a

Unread post by Ante Brletic »

Izgleda da drug mito nije riknuo ;)
Ako ne treba jesti u dva ujutro...čemu onda svijetlo u hladnjaku ???
Post Reply