Rijeka Moravice Ogulin ... i natrag

Vaši putopisi željezničke tematike
R. Vuckovic
Član SSH
Posts: 217
Joined: 19 Feb 2011, 23:09
Location: Rijeka

Re: Rijeka Moravice Ogulin ... i natrag

Unread post by R. Vuckovic »

tomo-ri, hvala na reportaži!
Ispraviti ću te za tri fotografije s povratka, prva je u Vratima gdje si slikao pilanu sa trupcima i imenova je sa DI Vrata. Da ne bi bilo zabune, DI Vrata nema već 20-tak godina, ono što je ostalo od svega je pilana u privatnom vlasništvu.
Druge dvije fotografije su iz Kolodvora Meja, nakon fotke i križanja u Plasama, dakle nisu Drivenik kako je navedeno.
Još jednom čestitke za angažman a Lenku preporuka za upoznavanje povijesti željeznice u Hrvatskoj. :)
Dominik
Član SSH
Posts: 76
Joined: 07 Feb 2010, 23:57
Location: Norveska
Contact:

Re: Rijeka Moravice Ogulin ... i natrag

Unread post by Dominik »

:loco :loco :beer
Gdje pocinje zeljeznica zavrsava logika :)
tomo-ri
Posts: 120
Joined: 10 Aug 2010, 11:27
Location: Rijeka
Contact:

Re: Rijeka Moravice Ogulin ... i natrag

Unread post by tomo-ri »

R. Vuckovic wrote:... prva je u Vratima gdje si slikao pilanu sa trupcima i imenova je sa DI Vrata. ...
Ma ja san ti od one socijalističke generacija pa još uvijek sve zovem starim nazivima :kul2 :skok
R. Vuckovic wrote:... Druge dvije fotografije su iz Kolodvora Meja, nakon fotke i križanja u Plasama, dakle nisu Drivenik kako je navedeno....
K'o piše taj i griješi :kul

Šalu na stranu, drago mi je da nisam uludo uložio veliki trud sve to posnimati. taj dan sam snimio 650 (točnije 647) fotografija oko 10 filmova (dva duža, jedan od 20-tak minuta i jedan od pol sata, ostalo je sve od par minuta). Filmovi još, nažalost, nisu došli na red za upload ali vjerujem da ću ih dignuti do kraja ovog tjedna. Ovi kraći, ne ova dva duža :mrgreen: . Duži su samo za privatnu upotrebu.
Image

Image
Post Reply