Otvoreno pismo SSH od 26 siječnja 2012

Milan
Posts: 1
Joined: 17 Feb 2010, 11:57

Otvoreno pismo SSH od 26 siječnja 2012

Unread post by Milan »

Svaki put kada se prave nekakve kadrovske križaljke na HŽ-u gospodin Mrgan se "očeše" o mene. Taj teror trpim već godinama. Pitam se do kada će predsjednik SSH iznositi neistine o meni zloupotrebljavajući logo SSH. To valjda čini radi principa "sto put ponovljena laž postaje istina". Poručujem svim članovima SSH i ostalim posjetiteljima ove web stranice da Milan Brkić nije nikada rashodovao niti prodavao lokomotive niti motorne vlakove. Svoje frustracije o (ne)nabavci novih lokomotiva i mogućim kadrovskim promjenama g.Mrgan treba liječiti negdje drugdje jer mu ja za to nisam kriv. Postavio si je Upravu po svojoj želji pa ne znam zašto nisu operacionalizirali nabavku 15 višesustavnih lokomotiva kad su imali takvu sinergiju uprave, politike i sindikata. Jedno je sigurno, dizelacija koju sada uvelike prakticira HŽ VV neće nas odvesti u Europu. Mi smo valja jedina željeznica u Europi gdje raste udio dizel, a pada udio električne vuče.

Pozdrav svim članovima SSH i ostalim strojovođama koji pošteno obavljaju svoje radne zadaće.

Milan Brkić
yamaha
Član SSH
Posts: 162
Joined: 10 Feb 2010, 14:07

Re: Otvoreno pismo SSH od 26 siječnja 2012

Unread post by yamaha »

U slučaju da se dogodila kleveta, postoje nadležni sudovi.(neka institucije rade svoj posao)
Post Reply