R.I.P. Josip Šmrček

Možda želite napisati nešto o sebi ili saznati o drugima?
varaždinec
Član SSH
Posts: 224
Joined: 10 Feb 2010, 08:35
Location: Varaždin

R.I.P. Josip Šmrček

Unread post by varaždinec »

Danas ujutro nakon duge i teške bolesti u 46. godini prerano nas je napustio naš kolega Josip Šmrček.
Počivaj u miru Joška!
Dalibor Petrovic
Moderator
Posts: 888
Joined: 03 Feb 2010, 22:51
Location: Bjelovar / Zagreb
Contact:

Re: R.I.P. Josip Šmrček

Unread post by Dalibor Petrovic »

Upoznao sam ga 1996. dok smo on, ja i jos cetiri decka z'bregov u starom stojadinu krstarili jedne veceri po svim okolomurterskim mjestima... Vedrina, smisao za humor cak i u najtezim situacijama, iznimno postenje i osjecaj za pravicu, samo su neke stvari koje sam imao priliku uciti od njega. Vidimo se prijatelju, jednom, tamo gore...
Ako se boriš - možda ćeš izgubiti. Ako se predaš - sigurno si izgubio!
milan664
Član SSH
Posts: 50
Joined: 16 Feb 2010, 10:17

Re: R.I.P. Josip Šmrček

Unread post by milan664 »

varaždinec wrote:Danas ujutro nakon duge i teške bolesti u 46. godini prerano nas je napustio naš kolega Josip Šmrček.
Počivaj u miru Joška!
Neka ti je laka zemlja dobri prijatelju moj, počivao u miru.
R. Vuckovic
Član SSH
Posts: 217
Joined: 19 Feb 2011, 23:09
Location: Rijeka

Re: R.I.P. Josip Šmrček

Unread post by R. Vuckovic »

Moje saučešće obitelji i prijateljima!
frenki
Član SSH
Posts: 432
Joined: 14 Feb 2010, 05:26

Re: R.I.P. Josip Šmrček

Unread post by frenki »

O groblje, groblje, ti bašto šarena, u te se siju najljepša sjemena, Siju se siju al nikad ne niću Grobari sjeme duboko zagrću POSLIJEDNJI POZRAV KOLEGI!
snimak
Član SSH
Posts: 3
Joined: 22 Oct 2012, 06:26
Location: KARLOVAC

Re: R.I.P. Josip Šmrček

Unread post by snimak »

nažalost prerano nas je napustio a proveo sa njim dvije lijepe godine skolovanja u zagrebu bio draga i pametna osoba zadnji puta sam ga vidio nakon 25 godina skole u Bjelovaru pred dvije godina na maturalnom susretu i ostao isti vedra duha nasmijan i posten ko sta je bio kao momak od 17-18 god kada sam ga i upoznao, dragi moj Josipe naka ti ja laka ova hrvatska gruda i pocivao u miru bozjem.
Post Reply